Získajte každý druhý výtlačok fotoplátna ZDARMA. Teraz v akcií 1+1. Viac TU! FOTO-KINO Ján Palčo, šecializovaná fotopredajňa
 
FOTO-KINO Ján Palčo
 

Foto-Kino Ján Palčo je rodinný podnik s dlhou tradíciou a s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja fototechniky a spracovania fotografií.

V súčastnosti pre Vás prevádzkuje 2 kamenné predajne kde Vám ponúka široký výber fototechniky a foto-video služieb.

Neustále sledujeme vývoj nových technológií a zdokonaľujeme kvalitu našich služieb a kvalifikáciu pracovníkov, čím sme si na trhu získali mnohé konkurenčné výhody.

Naša práca je náš koníček a teší nás ak Vám poslúži, či stane sa ozdobou Vášho domova.

Nadštandardné služby za dostupné ceny sú našou prioritou. Dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

Vitajte na našIch

stránkach

technické vybavenie

služby a ceny

 
 

Firma sa s 35 ročnými skúsenosťami radí k najstarším špecializovaným foto predajniam na Slovensku. Kamenné obchody v mestách Kežmarok a Poprad Vám ponúkajú široký výber profesionálnej a amatérskej foto techniky a príslušenstva.

Disponujeme modernými technológiami pre výrobu fotografií a fotodarčekov. Ako prvý spracovatelia analógovej a digitálnej fotografie pod Tatrami Vám ponúkame vždy nadčasové technológie ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky trhu s prísnym dôrazom na kvalitu. Vaše fotografie, kalendáre, foto darčeky, plagáty, vizitky, či akékoľvek iné reklamné materiály vytlačíme rýchlo a kvalitne.

Skúsený tým odborníkov Foto-Kina sa postará aj o profesionálnu archiváciu Vašich domácich video nahrávok a prepisom 8mm celuloidových filmov na DVD.

NOVINKY A AKCIE

ČO MÁME NOVÉ?        

23

JAN 2016

21

AUG 2015

5

MAR 2012

Získajte maximum z Vašich fotografií.. náš nový veľkoformátový ploter EPSON STYLUS PRO 9890 z rady profesionálnych foto plotrov má dokonalé, trvácne výtlačky s najširším farebným rozsahom na trhu.

Potrebujete prepísať Vaše rodinné videonahrávky na DVD? Využite našu výhodnú ponuku a získajte každé tretie DVD ZDARMA.

Spojili sme naše 2 prevádzky v centre Kežmarku a presťahovali ich do väčších priestorov na ul. Tvarožnianska 16 (pri Kauflande).

KVALITA KTORÁ VÁS OČARÍ

PREPIS VIDEOKAZIET AKCIA 2+1

SME NA NOVEJ ADRESE

15

NOV 2016

AKCIA 1+1 TLAČ NA PLÁTNO

Vaše obľúbené fotografie už nikdy nevyblednú! Darujte ich ako darček na plátne a získajte od nás ďalší kus ZADARMO. Teraz v akcii 1+1. Táto akcia platí len do 20.12.2016

23

NOV 2016

Hrnčeky, vankúše, podložky pod myš, puzzle, tričky, prívesky, magnetky, plyšové hračky a kalendáre z Vašich fotografií do 6.12.2016 so zľavou 10%

FOTODARČEKY -10%