Bezpečné doručenie! Fungujeme formou donášky... SLUŽBY A TOVAR CEZ INTERNET! VIAC TU!

FOTOKINO Ján Palčo, šecializovaná fotopredajňa
 
FOTO-KINO Ján Palčo
 

Fotokino Ján Palčo je rodinný podnik s dlhou tradíciou a s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja fototechniky a spracovania fotografií.

V súčastnosti pre Vás prevádzkuje 2 kamenné predajne kde Vám ponúka široký výber fototechniky a foto-video služieb.

Neustále sledujeme vývoj nových technológií a zdokonaľujeme kvalitu našich služieb a kvalifikáciu pracovníkov, čím sme si na trhu získali mnohé konkurenčné výhody.

Naša práca je náš koníček a teší nás ak Vám poslúži, či stane sa ozdobou Vášho domova.

Nadštandardné služby za dostupné ceny sú našou prioritou. Dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

Vitajte na našIch

stránkach

technické vybavenie

služby a ceny

 
 

Firma sa s 38 ročnými skúsenosťami radí k najstarším špecializovaným foto predajniam na Slovensku. Kamenné obchody v mestách Kežmarok a Poprad Vám ponúkajú široký výber profesionálnej a amatérskej foto techniky a príslušenstva.

Disponujeme modernými technológiami pre výrobu fotografií a fotodarčekov. Ako prvý spracovatelia analógovej a digitálnej fotografie pod Tatrami Vám ponúkame vždy nadčasové technológie ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky trhu s prísnym dôrazom na kvalitu. Vaše fotografie, kalendáre, foto darčeky, plagáty, vizitky, či akékoľvek iné reklamné materiály vytlačíme rýchlo a kvalitne.

Skúsený tým odborníkov Foto-Kina sa postará aj o profesionálnu archiváciu Vašich domácich video nahrávok a prepisom 8mm celuloidových filmov na DVD.

NOVINKY A AKCIE

ČO MÁME NOVÉ?        

2

JÚL 2019

21

AUG 2018

5

MAR 2012

Radi by ste oživili Váš interiér peknými fotografiami Slovenska a Vysokých Tatier, alebo hľadáte skvelý darček? Ponúkame Vám možnosť zakúpiť si naše autorské fotografie vytlačené na kvalitnom fotoplátne. Ukážky fotografií

Potrebujete prepísať Vaše rodinné videonahrávky na DVD? Využite našu výhodnú ponuku a získajte každé tretie DVD ZDARMA.

Spojili sme naše 2 prevádzky v centre Kežmarku a presťahovali ich do nových väčších priestorov na ul. Tvarožnianska 16 (pri Kauflande).

FOTOGRAFIE NA PREDAJ

PREPIS VIDEOKAZIET AKCIA 2+1

SME NA NOVEJ ADRESE

15

NOV 2018

AKCIA: TLAČ NA PLÁTNO

Vaše fotografie už nikdy nevyblednú! Darujte ich ako darček vytlačené na kvalitnom fotoplátne a získajte každý druhý výtlačok ZDARMA.

7

FEB 2020

Máme na predaj veľké zásoby kinofilmových fotoaparátov. Často krát sa jedna o modely, ktoré už nikde nezoženiete. Všetko je nové, nepoužite (originál balenie) Sú to zásoby, ktoré nám ostali skladom po prechode na digitál. V ponuke je viac ako 100 fotoaparátov. Z niektorých modelov mame aj viac ks. Bližšie info. Vám radi poskytneme telefonicky, príp. osobne. Ceny dohodou.

Výpredaj kinofilm. fotoaparátov