Deň s Nikonom už tento štvrtok 21.3. na prevádzke v Kežmarku VIAC TU! FOTO-KINO Ján Palčo, šecializovaná fotopredajňa
 
FOTO-KINO Ján Palčo
 

Foto-Kino Ján Palčo je rodinný podnik s dlhou tradíciou a s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja fototechniky a spracovania fotografií.

V súčastnosti pre Vás prevádzkuje 2 kamenné predajne kde Vám ponúka široký výber fototechniky a foto-video služieb.

Neustále sledujeme vývoj nových technológií a zdokonaľujeme kvalitu našich služieb a kvalifikáciu pracovníkov, čím sme si na trhu získali mnohé konkurenčné výhody.

Naša práca je náš koníček a teší nás ak Vám poslúži, či stane sa ozdobou Vášho domova.

Nadštandardné služby za dostupné ceny sú našou prioritou. Dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

Vitajte na našIch

stránkach

technické vybavenie

služby a ceny

 
 

Firma sa s 36 ročnými skúsenosťami radí k najstarším špecializovaným foto predajniam na Slovensku. Kamenné obchody v mestách Kežmarok a Poprad Vám ponúkajú široký výber profesionálnej a amatérskej foto techniky a príslušenstva.

Disponujeme modernými technológiami pre výrobu fotografií a fotodarčekov. Ako prvý spracovatelia analógovej a digitálnej fotografie pod Tatrami Vám ponúkame vždy nadčasové technológie ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky trhu s prísnym dôrazom na kvalitu. Vaše fotografie, kalendáre, foto darčeky, plagáty, vizitky, či akékoľvek iné reklamné materiály vytlačíme rýchlo a kvalitne.

Skúsený tým odborníkov Foto-Kina sa postará aj o profesionálnu archiváciu Vašich domácich video nahrávok a prepisom 8mm celuloidových filmov na DVD.

NOVINKY A AKCIE

ČO MÁME NOVÉ?        

23

NOV 2018

21

AUG 2015

5

MAR 2012

Vaše fotografie už nikdy nevyblednú! Darujte ich ako darček vytlačené na kvalitnom fotoplátne. Teraz získate každý druhý výtlačok ZDARMA.

Potrebujete prepísať Vaše rodinné videonahrávky na DVD? Využite našu výhodnú ponuku a získajte každé tretie DVD ZDARMA.

Spojili sme naše 2 prevádzky v centre Kežmarku a presťahovali ich do väčších priestorov na ul. Tvarožnianska 16 (pri Kauflande).

TLAČ NA PLÁTNO

PREPIS VIDEOKAZIET AKCIA 2+1

SME NA NOVEJ ADRESE

15

NOV 2016

KVALITA KTORÁ VÁS OČARÍ

Získajte maximum z Vašich fotografií.. náš nový veľkoformátový ploter EPSON STYLUS PRO 9890 z rady profesionálnych foto plotrov má dokonalé, trvácne výtlačky s najširším farebným rozsahom na trhu.

16

DEC 2018

Túžite po vlastnom foto-kalendáry? Potrebujete zdigitalizovať Vaše domáce videozáznamy, alebo oživiť steny Vášho domova rodinnými fotografiami? Využite našu vianočnú akciu a nakúpte výhodne. Akcia prebieha do 22.12.2018.

AKCIE Vianoce 2018