ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikon

Z fc + obj. 16-50 VR

Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR
Nikon Z fc + obj. 16-50 VR

Popis

Kúpiť osobne - navigovať do predajne

 

Digitálny bezzrkadlový fotoaparát Z fc ponúka spojenie klasického dizajnu s inovatívnou technológiou radu Z. Je radosť s ním pracovať. Nech fotografujete čokoľvek, od statických snímok cez videosekvencie Nikon Z fc Vám ponúkne vynikajúcu obrazovu kvalitu v retro štýle. Posuňte svoju kreativitu do budúcnosti s ľahkým mirrorless fotoaparátom formátu DX. Fotoaparát je inšpirovaný slávnou filmovou jednookou zrkadlovkou Nikon FM2 zo začiatku 80. rokov. Všetký detaily boli starostlivo prepracované. Od ovládacích voličov po okrúhly hľadáčik a klasické logo Nikon vyryté na pentaprizme.

 

 

Ovládacie voliče sú usporiadané rovnako ako na fotoaparáte Nikon FM2 a každý volič je vyrobený z masívneho hliníka. Mechanizmy pracujú s neuveriteľnou presnosťou – cvaknutie budete doslova milovať. Samostatné voliče umožňujú nastavovať čas uzávierky, korekciu expozície a citlivosť ISO bez toho, aby ste museli vstúpiť do menu ponuky.

 

nikon fc ovladanie

 

Elektronický hľadáčik s vysokým rozlíšením na fotoaparáte Z fc má okruhlý tvar, rovnako ako optický hľadáčik na fotoaparáte Nikon FM2. Všetko uvidíte jasne vždy keď priložíte k fotoaparátu oko. Telo je vo všetkých ohľadoch odolné a ľahké, čím sa fotoaparát pohodlne prenáša. 

Vďaka bajonetu Nikon Z môže veľký snímač formátu DX s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť viac svetla. A viac svetla znamená viac ostrosti, kontrastu, rýchlosti zaostrovania a výkonu v slabom svetle. Plynulý a rýchly systém automatického zaostrovania Vám umožňuje snímať rýchlosťou až 11 snímok za sekundu. Nečakajú na dokonalé svetlo, vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO a automatickému zaostrovaniu v slabom svetle môžete vždy vytvoriť vynímočné fotografie.

 

fotograf s fotoaparatom nikon z fc

 

Vo fotoaparáte je k dispozícii 20 kreatívnych filtrov. Jednoducho nastavíte intenzitu efektu tak, aby zodpovedala vašim predstavám. Fotoaparát Z fc prináša úžasnú kvalitu aj videozáznamu a je tiež prvý fotoaparát Nikon Z vybavený výklopným a otočným monitorom. Pripravte sa na to, že vytváranie kompozície sa posunie na celkom novú úroveň. Môžete nahrávať videosekvencie s rozlíšením 4K a frekvenciou snímania 30p, alebo premeniť bežné momenty na veľkolepé okamihy vďaka spomaleným videosekvenciám s rozlíšením Full HD. Počas natáčania môžete tiež snímať statické snímky a vytvárať priamo vo fotoaparáte dramatické 4K časozberné sekvencie.

 

nikon z fc na stole

 

Použite ho na rozhovory, alebo otočte monitor na seba a získajte dokonalú kompozíciu pri snímaní s pohľadom priamo do kamery.

Výhodný kit s objektívom Nikkor Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR.

Detaily
Typ fotoaparátu Bezzrkadlovka
Snímač DX CMOS
Počet megapixelov 20,9 MPix
Citlivosť ISO 100 - 51 200
Objektív Nikkor Z DX 16-50mm f/3,5-6,3 VR
Podporované formáty JPEG, RAW, MOV, MP4
Bezdrôtové technológie Wifi, Bluetooth, GPS
Maximálne rozlíšenie videa 4K UHD 2160/30p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, SDXC
Rozmery 135mm x 94mm x 44mm
Váha 445g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
1 149 €

Doporučené príslušenstvo