ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Olympus

SH-50 (strieborný)

Olympus SH-50 (strieborný)
Olympus SH-50 (strieborný)
Olympus SH-50 (strieborný)
Olympus SH-50 (strieborný)

Popis

Perfektný design v ultra štíhlom tele. Fotoaparát Olympus stylus SH-50 môžete nosiť stále so sebou a nikdy Vám nebude prekážať. 16 megapixelový snímač typu cmos, poskytuje vysokú citlivosť. Fotoaparát tak veľmi dobre zvláda aj fotografovanie veľmi zle nasvietených scén.

 

 

Vďaka super širokouhlému ohnisku až 25 milimetrov je fotoaparát ideálny aj pre použitie v malých a stiesnených priestoroch. Naopak vo veľkej vzdialenosti môžete zazoomovať až na maximálne ohnisko 600 mililitrov a získate tak priam neuveriteľné 24-násobné priblíženie. Skvelá je aj zbierka magických umeleckých filtrov, ktoré pomáhajú jednotlivé snímky ešte viac vylepšiť. Olympus SH-50 sa môže pochváliť aj HDR podsvietením a možnosťou rýchleho nastavenia pre nočné scény.

Dôležité je spomenúť aj režim pokročilej detekcie tvárí a inteligentné režimy iAuto a AF Tracking. Pri obsluhe fotoaparátu pomôže Live Guide pomocník, vďaka ktorému zvládnete všetky funkcie fotoaparátu ovládať behom chvíle. Pri výletoch a prechádzkach po horách si zamilujete Smart Panorama režim, ktorý Vám umožní tvorbu úplne dokonalých panoramatických snímok. Keď fotka nestačí a je potreba zachytiť video, Olympus stylus SH-50 Vám ponúkne možnosť zachytiť akúkoľvek scénu v rozlíšení 1080p Full HD. Navyše optický stabilizátor redukuje všetký otrasy fotoaparátu aj pri natáčaní počas chôdze. Čerešničkou na torte je fakt, že USB rozhranie dopĺňa aj moderný HDMI mikro konektor.

Detaily
Typ fotoaparátu Ultrazoom
Snímač CMOS 1/2,3"
Počet megapixelov 16,8 MPix
Citlivosť ISO 125 - 6 400
Objektív 25-600mm, 24x optický zoom
Podporované formáty JPEG, MOV
Bezdrôtové technológie Wifi
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD 1080/30p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, SDXC a vnútorná pamäť 39 MB
Rozmery 112mm x 64mm x 42mm
Váha 269g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom

Cena s DPH:
229 €

299 €