napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Agfa

DC 5200 (rôzne farby)

Agfa DC 5200 (rôzne farby)
Agfa DC 5200 (rôzne farby)
Agfa DC 5200 (rôzne farby)
Agfa DC 5200 (rôzne farby)
Agfa DC 5200 (rôzne farby)

Popis

Objavte svet fotografie s Agfa DC 5200.

S 21 miliónmi pixelov a pokročilým CMOS snímačom je tento fotoaparát navrhnutý tak, aby zabezpečil, že vaše fotografie budú vždy živé, detailné, dokonca aj v náročných svetelných podmienkach. 8× digitálnym zoomom, Vám umožní priblížiť sa k objektom. Vďaka CMOS snímaču s rozlíšením 21 Mpx a podpore ISO hodnôt do 400, je tento fotoaparát schopný zachytiť kvalitné fotografie aj v menej ideálnych svetelných podmienkach. Stabilizácia obrazu a automatický blesk zabezpečujú, že každá fotografia bude ostrá.

Nechýba ani možnosť natáčania videí v HD kvalite s rozlíšením 1280 × 720, čo znamená, že DC 5200 je ideálny spoločník nielen pre fotografov, ale aj pre tých, ktorí radi zaznamenávajú svoje dobrodružstvá vo forme videa. Videozáznamy sú ukladané vo formáte AVI, čo umožňuje ľahkú kompatibilitu s rôznymi zariadeniami a softvérmi.

Používateľský komfort na prvom mieste

2,4" TFT LCD displej ponúka vynikajúci náhľad na urobené zábery, zatiaľ čo podpora SD kariet s kapacitou až 64 GB zaručuje, že priestor pre vaše fotografie a videá nikdy nebude problém. S možnosťou výberu medzi rôznymi režimami fotografovania, ako sú auto, krajina, nočná scéna, portrét a plážový režim, je navrhnutý tak, aby vyhovoval každej situácii.

Doplňujúce funkcie pre maximálnu flexibilitu

Fotoaparát ponúka aj rôzne doplňujúce funkcie, ako sú samospúšť s možnosťou nastavenia na 2, 5 alebo 10 sekúnd, detekciu tváre pre optimálnu kvalitu obrazu bez nutnosti zložitého nastavovania, a USB 2.0 konektor pre jednoduché prepojenie s inými zariadeniami. Fotoaparát je napájaný LI-ION batériou, čo zabezpečuje dlhú výdrž a spoľahlivosť.

Detaily
Typ fotoaparátu Kompakt
Snímač CMOS 1/2,3"
Počet megapixelov 21 MPix
Citlivosť ISO 100 - 400
Objektív 8x digitálny zoom
Podporované formáty JPEG, AVI
Maximálne rozlíšenie videa HD ready 720p
Typ pamäťovej karty SD (max. 64GB)
Rozmery 93mm x 61mm x 24mm
Váha 104g
Naše hodnotenie
VOĽBA FARBY
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
75 €

Doporučené príslušenstvo