napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Agfa

DC 8200 (rôzne farby)

Agfa DC 8200 (rôzne farby)
Agfa DC 8200 (rôzne farby)
Agfa DC 8200 (rôzne farby)
Agfa DC 8200 (rôzne farby)
Agfa DC 8200 (rôzne farby)

Popis

Váš spoločník pre dokonalé zábery

Vstúpte do sveta fotografovania s Agfa DC 8200, najnovším prírastkom do rodiny digitálnych fotoaparátov Agfa, ktorý kombinuje špičkovú technológiu s intuitívnym ovládaním. Tento vysoko výkonný kompaktný fotoaparát je navrhnutý pre amatérov, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj na zachytenie nezabudnuteľných momentov v dobrej kvalite. Agfa DC 8200 vyniká výnimočným rozlíšením 18 miliónov pixelov, ktoré zaručuje čisté a detailné zábery. 

 

Zoomujte bližšie k dokonalosti

S 10× optickým zoomom ponúka Agfa DC 8200 flexibilitu pri fotografovaní rôznych scén, od širokouhlých záberov prírody až po detailné portréty. Táto vlastnosť spolu so stabilizáciou obrazu zabezpečuje, že vaše fotografie a videá zostanú ostré a stabilné, aj pri fotografovaní z ruky.

Kreatívne režimy pre každú príležitosť

Fotoaparát Agfa DC 8200 je vybavený širokým spektrom režimov fotografovania a efektov, ktoré umožňujú užívateľom experimentovať a vyjadriť svoju kreativitu. Či už preferujete automatické nastavenia pre bezstarostné fotografovanie alebo manuálne režimy pre kontrolu nad každým aspektom záberu, tento fotoaparát Vám ponúka potrebnú flexibilitu.

Nahrávajte život v pohybe

Okrem vynikajúcich fotografií ponúka Agfa DC 8200 aj možnosť nahrávania videí vo Full HD kvalite, čo zabezpečuje detailné záznamy vašich nezabudnuteľných momentov. S integrovaným stereo mikrofónom sú vaše videá doplnené čistým a jasným zvukom, čím vytvárajú skvelý audiovizuálny zážitok. S Agfa DC 8200 zaznamenáte každý moment s nevídanou presnosťou a kvalitou.

Zdieľajte svoje zážitky s ľahkosťou

Agfa DC 8200 zahŕňa aj pokročilé možnosti zdieľania, vďaka ktorým môžete svoje fotografie a videá jednoducho a rýchlo zdieľať s priateľmi, rodinou alebo na sociálnych sieťach. Fotoaparát je napájaný výkonnou batériou a vďaka efektívnemu spracovaniu energie zvládne tento fotoaparát dlhé hodiny fotografovania a nahrávania, takže môžete pokračovať v zachytávaní vzácnych momentov vždy bez obáv.

Navrhnutý pre maximálnu pohodlnosť

S ergonomickým dizajnom a intuitívnym ovládaním je Agfa DC 8200 pohodlný a jednoduchý na používanie aj po dlhé hodiny fotografovania. Jeho kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia z neho robia ideálneho spoločníka na cesty, pričom Vám neunikne ani jeden vzácny okamih.

 

Detaily
Typ fotoaparátu Kompakt
Snímač CMOS 1/2,3"
Počet megapixelov 18 MPix
Citlivosť ISO 50 - 1600
Objektív 8x optický zoom + 8x digitálny zoom
Podporované formáty JPEG, AVI
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD 1080p
Typ pamäťovej karty SD (16GB karta v balení)
Rozmery 100mm x 60mm x 25mm
Váha 89g
Naše hodnotenie
VOĽBA FARBY
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
139.90 €

Doporučené príslušenstvo