fotoalbumy
fotorámy
ďalekohľady
objektívy
blesky
fotoaparáty
batohy
statívy
príslušenstvo
klasika
foto materiál
x

Fujifilm

FinePix Real 3D W3

Fujifilm FinePix Real 3D W3
Fujifilm FinePix Real 3D W3
Fujifilm FinePix Real 3D W3

Popis

FinePix Real 3D odsahuje jedinečnú technológia zn. Fujifilm, ktorá umožní vytvárať skutočné 3D obrázky a 3D videa vo vysokom rozlíšení na priame pripojenie k ľubovoľnému 3D televízoru.

Dáva tak nový rozmer rodinnej televízii vďaka použitím dvoch vysoko kvalitných šošoviek a dvoch čipov CCD v jednom tele. Fotograf ma na výber, či bude 3D snímky a video sledovať so špeciálnymi okuliarmi alebo bez nich. 3D obsah môžete sledovať vo vysokom rozlíšení na ktoromkoľvek veľkoplošnom 3D televízore. Úžasné 3D snímky možno sledovať aj bez okuliarov na vstavanom LCD displeji s uhlopriečkou 3,5 palca. Snímky možno aj vytlačiť v podobe špeciálnych „lentilkulárnych“ fotografií – pomocou unikátneho tlačového procesu, ktorý je dostupný v Poľsku.

 

FinePix Real 3D umožňuje jemné doladenie 3D aj po zhotovení záznamu. Hoci sú užívatelia unesení vlastnosťami prístroja FinePix v oblasti 3D, tento fotoaparáť nijako nezaostáva ani vo fotografovaní v 2D. Nová technológia priniesla aj výhody pri robení snímok a záznamu videa v 2D zobrazení. Užívateľ dostáva do rúk nový rozmer tvorivej slobody.

Výkonný procesor pre spracovanie obrazu má dostatočný výkon na obstaranie dvoch rôznych fotografií naraz. Môžete zároveň zhotovovať širokouhlú aj zoomovanú verziu jednej snímky, prípadne dve rôzne vyváženia farieb, alebo exponovať dve snímky s nízkou a vysokou citlivosťou.

Detaily
Typ fotoaparátu Kompakt
Snímač SUPER CCD
Počet megapixelov 10 MPix
Citlivosť ISO 100 - 1 600
Objektív 35 - 105mm f/3.7 - 4.2
Podporované formáty JPEG, MP4
Maximálne rozlíšenie videa HD Ready 720p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, interná 34 MB
Rozmery 124mm x 66mm x 28mm
Váha 230g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom

Cena s DPH:
329€

449€