napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Kodak

Pixpro WPZ2 (biely)

Kodak Pixpro WPZ2 (biely)
Kodak Pixpro WPZ2 (biely)
Kodak Pixpro WPZ2 (biely)
Kodak Pixpro WPZ2 (biely)
Kodak Pixpro WPZ2 (biely)

Popis

Objavte neporaziteľnú ochranu a kvalitu s fotoaparátom Kodak Pixpro WPZ2 ktorý je vodotesný, nárazuvzdorný, pripravený na každé dobrodružstvo. Kodak WPZ2 je ideálny pre dobrodruhov, ktorí hľadajú odolný, všestranný a kvalitný fotoaparát schopný zaznamenať každý moment ich cesty.

 

Vodotesný do hĺbky 15 metrov: Vaša podvodná dobrodružná kamera

Kodak Pixpro WPZ 2 je viac ako len fotoaparát, je to Váš neohrozený spoločník na každý výlet. Či už plávate pod morskou hladinou alebo sa len chcete pochváliť úžasnými zábermi z vašej poslednej dovolenky, WPZ2 je pripravený. Vďaka vodotesnosti až do hĺbky 15 metrov Vám tento fotoaparát umožní zachytiť nádheru podvodného sveta s ľahkosťou a štýlom.

 

Nárazuvzdorný: odoláva pádom až z 2 metrov

Nech už vaše dobrodružstvo zahŕňa horskú turistiku alebo extrémne športy, WPZ2 zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky. S odolnosťou proti nárazom až do 2 metrov Vás nikdy nenechá v štichu, nech sa stane čokoľvek.

 

Prachotesný:

Piesok a prach sú nepriateľmi každého fotoaparátu, ale tento robustný model je navrhnutý tak, aby odolal aj tým najťažším podmienkam a zabezpečil, že vnútro vášho fotoaparátu zostane čisté a bez poškodenia, nech ste kdekoľvek.

 

Vynikajúca kvalita obrazu: 16MP CMOS snímač

So 16-megapixelovým CMOS snímačom prináša Kodak Pixpro WPZ2 ostré a detailné zábery. Nech už idete kamkoľvek, tento fotoaparát zabezpečí, že vaše zážitky budú zachytené s nekompromisnou kvalitou.

 

Full HD video: Zachyťte dobrodružstvo v živom obraze

Kodak Pixpro WPZ2 nie je len o fotografiách. S možnosťou nahrávania videa vo Full HD rozlíšení 1080p zaznamenáte každý moment vašich dobrodružstiev s čistotou a živosťou, umožní Vám prežívať tieto chvíle znova a znova. Vďaka jednoduchému Wi-Fi pripojeniu môžete svoje fotografie a videá ľahko zdieľať s priateľmi a rodinou.

Detaily
Typ fotoaparátu Kompakt
Snímač CMOS 1/2,3"
Počet megapixelov 16 MPix
Citlivosť ISO 100 - 3 200
Objektív 27-108mm f3-6,6 I 4x optický zoom
Podporované formáty JPEG, MOV H264
Bezdrôtové technológie Wifi, GPS
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD 1080/30p
Typ pamäťovej karty micro SD a micro SDHC s veľkosťou do 32GB + interná pamäť 8MB
Rozmery 95mm x 63mm x 25mm
Váha 177g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
209 €