ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikon

Coolpix B600

Nikon Coolpix B600
Nikon Coolpix B600
Nikon Coolpix B600
Nikon Coolpix B600

Popis

Nikon Coolpix B600 je superteleobjektív so 60 násobným optickým priblížením v kompaktnom tele. Disponuje rozsahom ohniskových vzdialeností 24-1440mm. Či už sa rozhodnete pre priblíženie detailov alebo širokouhlý pohľad zachytávajúci deti v akcii, tento fotoaparát Vám to umožní. Jednoduchým stlačením tlačidla záznamu videosekvencií môžete natáčať Full HD videa so stereofónnym zvukom. Optická stabilizácia obrazu potláča efekt chvenia fotoaparátu a umožňuje snímať stabilné videosekvencie, dokonca aj počas chôdze. 

Aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon pre iOS a Android umožňuje nepretržité pripojenie medzi fotoaparátom a inteligentným telefónom alebo tabletom. Zdieľajte svoje fotografie priamo na mieste, v danej chvíli. Ukladajte do snímok informácie o čase a lokalite prostredníctvom GPS vo vašom inteligentnom zariadení. Svoje smart zariadenie dokonca môžete používať na diaľkové ovládanie fotoaparátu.

 

priblizenie b600

 

Grip v štýle DSLR zaisťuje pevné uchopenie. Vhodne rozmiestnené ovládacie prvky umožňujú jednoduché a intuitívne ovládanie. Fotoaparát COOLPIX B600 sa ľahko používa a každý s ním môže vytvoriť špičkové fotografie a videosekvencie. Od rodinného stretnutia po poznávací výlet na dovolenke, Nikon B600 Vám umožní pripraviť sa na akúkoľvek situáciu.

Detaily
Typ fotoaparátu Ultrazoom
Snímač CMOS 1/2,3"
Počet megapixelov 16 MPix
Citlivosť ISO 125 - 6 400
Objektív 24 - 1440mm f/3,3-6,5 (60x optický zoom)
Podporované formáty JPEG, MP4
Bezdrôtové technológie Wifi, Bluetooth
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD 1080/60p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, SDXC a interná pamäť 83 MB
Rozmery 122mm x 82mm x 99mm
Váha 503g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Vypredané

Cena s DPH:
329 €

Doporučené príslušenstvo