ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 40mm f/2

Nikkor Z 40mm f/2
Nikkor Z 40mm f/2
Nikkor Z 40mm f/2

Popis

Od vlogov až po žiarivé momentky aj pri slabom osvetlení získate vynikajúce výsledky za dostupnú cenu. Nikkor Z 40 mm f/2 vykresľuje fotografie a videosekvencie s krásnymi detailmi, hĺbkou a farbami. Je ideálny na snímanie portrétov. Je taký malý a ľahký, že ho môžete použiť na snímanie pútavých videosekvencií na akejkoľvek ceste za dobrodružstvom a nijako Vás pri práci nebude obmedzovať.

 

sediaca žena s čajom

 

Pritiahnite pozornosť na objekty vďaka jemne rozostrenéniu pozadia. Široký bajonet Nikon Z a svetelnosť f/2 produkujé bokeh, vďaka ktorému vaše snímky skutočne vyniknú. Dosiahnuť umeleckú dokonalosť s je teraz až príliš jednoduché. Nikkor Z 40mm f/2 poskytuje ohromujúcu ostrosť aj pri snímaní zblízka. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je iba 29cm. Vďaka mimoriadne tichému krokovému motoru je zaostrovanie rýchle, presné a veľmi tiché. Objektív je tak skvelý pre fotografie a ešte lepší pre video. Pri použití na mirrorless fotoaparáte radu Z formátu DX ponúka tento objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou obrazový uhol zodpovedajúci ohniskovej vzdialenosti 60mm.

portrét dieťaťa

 

Nehlučný a plynulý ovládací prstenec uľahčuje používanie. Možno ním ovládať zaostrenie, clonu, korekciu expozície či citlivosť ISO. Snímajte každý deň. Vytvárajte brilantné snímky. Objektív NIKKOR Z 40 mm f/2 je utesnený proti prachu a kvapkám vody. Vďaka tomu môžete objavovať svet za každého počasia.

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Astro, Portrét
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 2
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 52 mm
Rozmery 70mm x 46mm
Váha 170g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
269 €

Doporučené príslušenstvo

Nikon Z 30 (telo)

Nikon Z 30 (telo)

799 €

NOVINKA
Personalizované tričko Nikon Z8

Personalizované tričko Nikon Z8

18.90 €

ZADARMO pri nákupe akéhokoľvek tovaru zn. Nikon