napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Olympus

E-M5 Mark II + obj. 12-40mm

Olympus E-M5 Mark II + obj. 12-40mm
Olympus E-M5 Mark II + obj. 12-40mm
Olympus E-M5 Mark II + obj. 12-40mm
Olympus E-M5 Mark II + obj. 12-40mm
Olympus E-M5 Mark II + obj. 12-40mm

Popis

Olympus E-M5 Mark II je vybavený robustným horčíkovým telom, ktoré je výborne utesnené voči vode a prachu. Fotoaparát tak odolá extrémnym pracovným podmienkam. Mimoriadna obrazová kvalita je založená na novom Live MOS snímači s rozlíšením 16 MPix a výkonnom procesore spracovania obrazu TruePic VII pre precízne vykreslenie detailov, kvalitné Full HD videá a automatické korekcie optických chýb objektívov.

 

 

Snímač je uložený do pohyblivého stabilizovaného rámu, ktorý je súčasťou unikátneho päť-osého elektromagnetického stabilizátora obrazu. Tento stabilizátor dokáže ako v súčastnosti jediný stabilizačný systém rýchlo a primerane kompenzovať chvenie rúk a otrasy pri fotografovaní či natáčaní videosekvencií do hodnoty 5-tich expozičných stupňov.

Fotoaparát umožňuje vytvárať až 40MPix fotografie pomocou funkcie Multishot. Pri aktivovaní novej funkcie multishot fotoaparát automaticky odfotografuje 8 samostatných fotografií s postupným posunom snímača v rámci možností 5-osého stabilizovaného rámu a následne ich spojí do jedinej 40MPix fotografie. Výsledkom je fotografia s ohromujúciim vykreslením aj tých najjemnejších detailov. Celý proces trvá zhruba jednu sekundu a preto je potrebné použíť statív. Pre rýchle zdieľanie fotografií je Olympus OM-D E-M5 Mark II vybavený vstavaným Wi-Fi modulom, ktorý zvláda okrem samotného prenosu multimediálneho obsahu z pamäťovej karty na iné inteligentné zariadenie aj diaľkové ovládanie, prenos živého náhľadu, diaľkové nastavenie v režimoch P, A, S, M a Live Blub. Čerešničkou na torte je vstavaný elektronický hľadáčik s extra vysokým rozlíšením až 2 360 000 obrazových bodov a zväčšením 1,48x. V hľadáčiku aj na výklopnom displeji môžete sledovať vplyv aktuálnych nastavení fotoaparátu na výsledný obraz. Výklopný dotykový OLED displej má uhlopriečku 3 palce.

 

Výhodný SET s objektívom 12-40mm f/2.8 PRO

Detaily
Typ fotoaparátu Poloprofesionálna zrkadlovka
Snímač LIVE MOS, Micro 4/3
Počet megapixelov 16,1 MPix
Citlivosť ISO 100 - 25 600
Objektív M.Zuiko ED 12-40mm f/2.8 PRO
Podporované formáty JPEG, RAW, MOV
Bezdrôtové technológie Wifi
Maximálne rozlíšenie videa FULL HD 1080/60p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, SDXC
Rozmery 125mm x 85mm x 50mm
Váha 418g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
1 398 €

1 799 €

Doporučené príslušenstvo