napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Sigma

19mm f/2,8 DN (pre Olympus)

  • Sigma 19mm f/2,8 DN (pre Olympus)
Sigma 19mm f/2,8 DN (pre Olympus)

Popis

Sigma 19mm f/2,8 DN je kvalitný širokouhlým objektívom s vynikajúcou svetelnosťou f/2,8 a nadpriemernou obrazovou kvalitou od okraja po okraj.

Objektív je navrhnutý pre použitie s bezzrkadlovými fotoaparátmi Olympus PEN, ktoré sú vybavené snímačmi veľkosti Micro 4/3. Objektív sa hodí pre fotografovanie života v meste a krajinársku fotografiu. Objektív je zaradený do série Art, ktorá kladie vysoký dôraz na obrazovú kvalitu. Obrazová kvalita sa opiera o kvalitnú optickú sústavu pozostávajúcu z 8 optických členov, zoradených do 6 optických skupín.

Pre korekciu skreslenia využíva objektív tri špeciálne šošovky s asféricky tvarovaným povrchom. Zaostrovacia skupina šošoviek sa pohybuje vo vnútri tubusu objektívu a umožňuje dokonalé zaostrenie aj pri fotografovaní na minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť, ktorá je 20cm. Objektív je vybavený ultrasonickým zaostrovacím motorčekom Hyper Sonic Motor (HSM), s ktorým objektív ostrí mimoriadne rýchlo a presne. Objektív je vybavený 7 lamelovou vykrajovanou clonou, ktorá umožňuje dokonalé rozostrenie pozadia do nádherného bookehu. Konštrukcia objektívu je mimoriadne kompaktná a ľahká, k čomu využíva špeciálne termo kompozitné materiály. Sigma 19mm f/2.8 DN predstavuje nový štandard v konštrukcii širokouhlých objektívov.

Detaily
Bajonet Micro 4/3
Kategória Krajina, Astro
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 2,8
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 46 mm
Rozmery 61mm x 46mm
Váha 141g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Vypredané

Cena s DPH:
199 €