chemická tlač
laserová tlač
veľkoformátová tlač
sublimačná tlač
atramentová tlač
rezací plotér
Chemická tlač
Fujifilm Frontier 500
V začiatkoch sme pre Vás fotografie vyvolávali v tmavej komore, dnes máme na to digitálny minilab, ktorý nám prácu veľmi uľahčuje. Tlačíme pre Vás poctivé fotografie vyrobené chemickým procesom, ktorý má za sebou viac ako storočnú históriu. Vaše digitálne, ale aj analógové fotografie vytlačíme na počkanie na špičkových strojoch Fujifilm Frontier 500, ktoré sú známe prestížnym ocenením Tipa Awards za najlepšiu tlačovú kvalitu. Môžete si byť istí, že čaro skutočnej fotografie nikdy nenahradí monitor, ani atramentový výtlačok.
Máme radi aj kinofilmy a analógovú fotografiu, pretože nás táto technológia celý čas sprevádzala a je súčasťou nášho vývoja. Ako jedna z mála firiem na Slovensku disponujeme aj negatívnym minilabom. Vaše kinofilmy vyvolávame procesom C-41.
Laserová tlač
Xerox Versant 80 Press
Dajte vašim prezentáciám nový rozmer. Prinášame inovácie, ktoré hýbu svetom digitálnej tlače. Prevádzkujeme vysokokvalitnú 10 bitovú produkčnú tlačiareň Xerox Versant 80 Press. Vaše letáky, plagáty, kalendáre, vizitky, fotoknihy či akékoľvek iné reklamné materiály vytlačíme rýchlo a kvalitne.
Tlačíme formáty A4, A3, SRA3 a banner formát max. 33 x 66 cm v gramáži až do 350g/m2.
OBJEDNAŤ
TLAČ ONLINE
Veľkoformátová tlač
Epson SureColor SC-P10000
Jedným z našich najnovších strojových prírastkov je práve veľkoformátový ploter Epson SureColor SC-P10000 z rady profesionálnych fotoploterov s pracovnou šírkou 111 cm, ktorý v spojení s materiálmi zn. ilford, Sihl, Fomei a ripovacím softvérom Mirage, tvorí dokonalý nástroj na výrobu kvalitnej farebnej a čiernobielej veľkoformátovej fotografie. Nová 10-farebná súprava atramentov Epson UltraChrome Pro dodá Vašim výtlačkom najširší farebný rozsah a výnimočnú kvalitu s archívnym potenciálom. Výstupy sú určené do interiéru, kľudne aj na výstavné účely. Práve to ocenia všetci umelci a fajnšmekri. Ponúkame Vám tlač fototapiet, veľkoformátových fotografií na rôzne fotopapiere a fotoplátna.
Tlačte fotografie tam, kde im najviac rozumejú! Skalibrované DTP monitory či verné farebné výstupy sú u nás samozrejmosťou. Každá zákazka predchádza intenzívnym postprocesom. Vaše fotky spracujú a vytlačia fotografi. Radi vyhovieme aj tým najnáročnejším požiadavkám. Majte dokonalé a trvácne výtlačky. Vaše fotografie si to zaslúžia.
Sublimačná tlač
Epson L1800
Neoddeliteľnou súčasťou našej firmy je aj výroba fotodarčekov sublimačnou technológiou, ktorá nám umožňuje aplikovať Vaše fotografie, grafiku a texty na špeciálne upravené materiály vo fotografickej kvalite v rozlíšení až 1440 DPI. Sme jedným z prvých spracovateľov, ktorí túto technológiu priniesli na Slovenský trh.

Princíp výroby je jednoduchý. Obraz sa zrkadlovo vytlačí sublimačnými farbami vo vysokej kvalite na prenosový papier a následne sa vysokou teplotou a tlakom aplikuje na špeciálne upravený predmet (polotovar). Vznikne tak veľmi odolný a častokrát originálny darček, ktorý prekvapí a poteší každého. Táto technológia sa používa aj na výrobu reklamných predmetov a má mnoho výhod: je odolná proti oderu a uv žiareniu, nemizne počas prania či umývania a je šetrná k životnému prostrediu.
Inšpirujte sa našou ponukou, zapojte fantáziu a vyskúšajte si vyrobiť v našom on-line systéme svoj vlastný fotodarček!
VYROBIŤ
FOTODARČEK
Atramentová tlač
Epson L850
Hoci sú optické média pomaly na ústupe, stále majú veľa priaznivcov, ktorí ich dennodenne používajú. Pre Vás potláčame a duplikujeme CD, DVD a BD-R disky (len súkromného charakteru, bez autorských práv).

Potlač je prevedená plnofarebnou atramentovou tlačou na printable média. V ponuke sú aj špeciálne Verbatim DataLife média so životnosťou 40 rokov či archivačné M-Disky s titánovým povrchom s rekordnou životnosťou viac ako 1000 rokov.
Otázne je, či si ich za 1000 rokov budete mať na čom prehrať :-)
OBJEDNAŤ
POTLAČ ONLINE
Rezaná grafika
GRAPHTEC CE 6000 – 60
Rezací ploter na reklamné využitie.
Disponujeme aj vysokovýkonným a mimoriadne spoľahlivým profesionalným rezacím ploterom japonského výrobcu Graphtec s optickým čidlom, ktorý načíta orezové značky a podľa nich vyreže presný obrys obrázku.
Vaše nálepky a etikety tak vyrežeme do akýchkoľvek tvarov. Jediný limit je Vaša fantázia.
VYROBIŤ A
OBJEDNAŤ