ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikon

Z 30 (telo)

Nikon Z 30 (telo)
Nikon Z 30 (telo)
Nikon Z 30 (telo)
Nikon Z 30 (telo)

Popis

Je malý, ponúka obrovské možnosti a jeho používanie je mimoriadne jednoduché. Fotoaparát Nikon Z30 Vám otvára priestor na tvorbu s väčším množstvom svetla, vyšším výkonom a väčšou všestrannosťou. Od videa so 4K rozlíšením až po videosekvencie timelapse a plynulé spomalené zábery vo Full HD (120p) bude kreatívna práca hračkou.

 

portrét s Nikonom Z 30

 

Môžete nahrávať až 125 minút neprerušeného videozáznamu, čo Vám poskytne dostatok priestoru na dlhé zábery alebo nepretržité snímanie. Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a Bluetooth Vám umožňují nahrať jednoducho obsah na web odkiaľkoľvek. Režimy automatického zaostrovania s detekciou očí a zvierat, dostupné pri fotografovaní aj pri natáčaní, rýchlo zaostria na oči.

 

pes

 

Zachyťte skvele znejúci zvuk pomocou kvalitného a citlivého vstavaného stereofónneho mikrofónu. Audio ponúka možnosti na nahrávanie vášho hlasu alebo okolitého zvuku, ako je hudba, či zvuky ulice. Nechýba ani funkcia redukcie hluku vetra. Obrazový výkon fotoaparátu Z30 Vám umožní nahrávať alebo streamovať vlogy a udržať vaše fotografické portfólio pútavé vďaka snímkam s bohatými detailmi. Je to šanca začať vytvárať obsah, ktorý vynikne.

 

jedlo

 

Ultra široký bajonet Nikon Z umožňuje veľkému snímaču CMOS formátu DX s rozlíšením 20,9 Mpx zachytiť oveľa viac svetla ako smartfón. Či snímate videosekvencie alebo fotografie, získate také bohaté detaily, aké Vám telefón nedokáže poskytnúť. Videosekvencie a fotografie v slabom svetle sú nasnímané čisto a profesionálne. Snímajte až do citlivosti ISO 25 600 pri videosekvenciách a ISO 51 200 (rozšíriteľné) pri fotografiách.

 

 

Ak otočíte výklopný a otočný monitor smerom dopredu, fotoaparát okamžite aktivuje režim autoportrétu a odstráni z obrazovky všetko nepotrebné, aby ste mali nerušený výhľad. Pohodlne umiestnené tlačidlo nahrávania umožňuje vytvárať momentky alebo snímať videosekvencie. Fotoaparát Z30 je kompatibilný so širokou škálou výkonných vymeniteľných objektívov a so všetkým príslušenstvom potrebným na tvorbu obsahu s ktorým zrealizujete svoje nápady.

 

Detaily
Typ fotoaparátu Bezzrkadlovka
Snímač DX CMOS
Počet megapixelov 20,9 MPix
Citlivosť ISO 100 - 51 200
Objektív len telo
Podporované formáty JPEG, RAW, MOV, MP4
Bezdrôtové technológie Wifi, Bluetooth
Maximálne rozlíšenie videa 4K UHD 2160/30p
Typ pamäťovej karty SD, SDHX, SDXC
Rozmery 128mm x 74mm x 60mm
Váha 390g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
799 €

Doporučené príslušenstvo