ponúkame
naši fotografi
portfólio
Ponúkame
Spoľahnite sa na skúsenosti overené rokmi. Nezáleží na tom, či ste veľká alebo začínajúca spoločnosť, bez kvalitnej prezentácie to v dnešnom digitálnom svete nepôjde. Ponúkame Vám profesionálne foto a video služby. Vyrábame pre Vás premyslené reklamné videá, fotografie, jedinečné virtuálne prezentácie. V našom ateliéri Vám spravíme kvalitnú fotografiu na akýkoľvek typ dokladu, študentov zvečníme na maturitné tablá alebo nafotografujeme Vaše produkty pre e-shop. Sme umelci, ktorí svoje remeslo vyštudovali a venujú sa mu už mnoho rokov. Nie je pre nás problém natočiť film ani nafotografovať a graficky spracovať úspešnú billboardovú reklamu. S nami nič neriskujete.
FOTO
Vďaka moderným technológiám a skúsenostiam, ktoré sme získali dlhoročnou praxou, sme schopní realizovať aj tie najnáročnejšie požiadavky. Či už fotografujeme pre Vás svadbu, firemnú akciu alebo akúkoľvek inú rodinnú udalosť, všetko predchádza intenzívnej príprave a komunikácii. Žiadne zadanie preto nie je príliš komplikované pre nás a každá zákazka je príležitosť posunúť sa a neustále skvalitňovať naše služby.
VIDEO
Video je najsilnejší marketingový nástroj. Dokáže vyrozprávať príbehy a vyvolať emócie. Emócie sú našou základnou a nepostrádateľnou výbavou. Vďaka nim si divák všetko ľahšie zapamätá. Zverte sa do rúk odborníkom a vyberte si správneho partnera nielen na základe cenovej ponuky. Tvoríme pre Vás kreatívne a premyslené videoprezentácie, ktoré Vás budú baviť.
PREZENTÁCIE
Buďte o krok pred konkurenciou a zviditeľnite sa pomocou moderných 3D technológií. Pozvite nových zákazníkov do Vášho podniku, hotela, reštaurácie alebo inzerujte Vašu nehnuteľnosť bez realitných agentúr, efektívnejšie a bez zbytočných obhliadok. Staňte sa súčasťou virtuálneho sveta. Vyrobíme pre Vás 3D prezentáciu, ktorá si okamžite získa pozornosť.
cenník a ukážky naších prác
Naši fotografi
Ján Palčo

Narodil sa s fotoaparátom v ruke. Už, ako malý chlapec rád fotografoval a bol k fotografii vedený otcom, ktorý v 80-tych rokoch založil rodinnú firmu Fotokino Ján Palčo. Svoje zručnosti neskôr zdokonalil študovaním umeleckej fotografie na strednej škole úžitkového výtvarníctva v Košiciach. Tu sa naplno prejavil aj jeho obchodnícky talent, kedy počas štúdia zásoboval školu foto-materiálom. Svoje znalosti chcel rozvíjať, a tak sa rozhodol ďalej študovať na akadémií umení v Banskej Bystrici. Študoval videotvorbu na katedre audiovizuálnych médií pod dohľadom režisérky Drahomíry Vihanovej a pedagógom Miroslavom Dufekom z Pražskej filmovej fakulty FAMU. V jeho práci je cítiť zmysel pre detail a nadšenie z nových technológií, o ktoré sa zaujíma. 

Jozef Mačutek

Naša najmladšia posila. Talentovaný fotograf Jozef pracujúci u nás ako brigádnik. Jeho najväčšia vášeň je krajinárska fotografia. Výber tých najlepších fotografií si môžete pozrieť a zakúpiť aj v našom e-shope.