ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Fomei

Digitalis Pro TX240

Fomei Digitalis Pro TX240
Fomei Digitalis Pro TX240
Fomei Digitalis Pro TX240
Fomei Digitalis Pro TX240

Popis

Fomei Digitalis Pro TX240 je skvelý prístroj určený všetkým kreatívnym fotografov, ktorí ocenia vysoký výkon a flexibilitu. S maximálnym výkonom 240 W, podporou HSS a 15W LED svetlom Vám poskytne všetko potrebné na dosiahnutie dokonalých snímok.

 

tx240 balenie

 

Jednou z výhod tohto blesku je jeho batéria, ktorá Vám umožní spraviť až 400 zábleskov na plný výkon s jedným nabitím. A to nie je všetko... batéria sa dobije len za dve hodiny. Navyše, blesk je vybavený možnosťou aktualizácie firmvéru, takže môžete byť vždy v kroku s najnovšími funkciami.

 

Tx240 s dáždnikom

 

Blesk Digitalis Pro TX240 je tiež skvelým doplnkom do vášho existujúceho svetelného parku FOMEI. Je plne kompatibilný s odpaľovačom TS-5 a klasickým odpaľovačom TR-16, takže ho môžete ľahko integrovať do vašej súčasnej zostavy. Ak hľadáte ideálnu kombináciu pre exteriérové portréty a športovú fotografiu, odporúčame Vám skombinovať ho s menším modelom TX120. Tieto dva blesky tvoria dokonalú dvojicu.

 

 

Okrem toho, s bleskom TX240 môžete používať aj rýchloskladací softbox Click Box 60, magnetický difuzér alebo magnetické farebné filtre. To Vám poskytne ešte viac možností a kreativity pri práci. V balení nájdete všetko potrebné pre základnú prevádzku blesku. Krásne zabalený v elegantnej krabičke dostanete samotný blesk, polohovateľné madlo s otvorom na uchytenie dáždnika a nabíjačku batérie. Ak by ste potrebovali ďalšie príslušenstvo ako stojany alebo dáždniky, radi Vám ich zabezpečíme.

 

 

Detaily
Typ zariadenia Štúdiové blesky
Použitie Poloprofesionálne
Výkon 200 W
Otočná hlava Áno
Váha 990g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
565 €