napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Fomei

7-21x40 Zoom

Fomei 7-21x40 Zoom
Fomei 7-21x40 Zoom

Popis

Objavte univerzálnosť Fomei classic ZCF ďalekohľadov. Model Fomei 7-21x40 zoom je Váš spoločník na cesty, šport a pozorovanie.

 

Robustná Ochrana a Všestrannosť

Ďalekohľad má zeleno-čierne pogumovanie, ktoré zaisťuje vysoku odolnosť pri náraze a zároveň ponúka efektívne maskovanie v prírode. Kovová konštrukcia ostrenia a okulárov zaručuje, že každý ďalekohľad FOMEI CLASSIC je nielen odolný, ale aj pripravený na náročné podmienky.

 

Model 7-21x40 je ideálna voľba pre každého turistu

Model 7-21x40 z rady CLASSIC predstavuje ideálnu kombináciu veľkého zväčšenia a kompaktnej veľkosti. Je to perfektný výber pre ľudí, ktorí potrebujú výkonný ďalekohľad, ktorý je ľahko prenosný a zároveň poskytuje široké možnosti použitia. Vďaka Porro-prizmatickým hranolom z konštrukcie ZCF poskytuje pevný a stabilný úchop.

 

Pohodlné pozorovanie s možnosťou pripojenia na statív

Všetky modely v rade CLASSIC majú integrovaný statívový závit, čo umožňuje ľahké a stabilné pripojenie k statívu pre dlhšie pozorovacie periódy bez nutnosti držania v rukách. Centrálny ovládací prvok ostrenia je navrhnutý tak, aby sa dal pohodlne ovládať aj v rukaviciach čo je ideálne pre chladnejšie podmienky alebo vlhké prostredie.

 

Vynikajúca optická kvalita

Fomei 7-21x40 Zoom je vybavená celosklenenou optikou s prémiovým BK7 sklom ktoré je ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou. Ta znižuje odlesky a zvyšuje jasnosť obrazu. Tmavo zelené prevedenie ďalekohľadu nielenže vyzerá esteticky príjemne, ale aj zlepšuje vizuálne vnímanie v prírodnom prostredí.

 

Súčasťou balenia je:
- púzdro
- popruh
- čistiaca handrička

Detaily
Typ Binokulárny
Použitie Pozorovací
Priblíženie 7-21 x
Priemer objektívu 40 mm
Zoom Áno
Dioptrická korekcia ± 2 dpt
Rozmery 153mm x 176mm
Váha 710g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
85 €

Doporučené príslušenstvo