napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Ilford

multigrade 1L, pozitívna vývojka

Ilford multigrade 1L, pozitívna vývojka
Ilford multigrade 1L, pozitívna vývojka
Ilford multigrade 1L, pozitívna vývojka

Popis

Ilford multigrade je revolučná pozitívna vývojka, pre výnimočné čiernobiele fotografie. Tento koncentrát zn. Ilford, svetovo uznávanej značky v oblasti fotografického materiálu, je špeciálne navrhnutý tak, aby priniesol maximum. Ilford multigrade je ideálny pre laboratórne použitie. Ilford multigrade 1L poskytuje neuveriteľnú flexibilitu. Vývojka je kompatibilná s celou škálou papierov. Matných, lesklých a pololesklých, čo vám umožňuje experimentovať a dosiahnuť dokonalý vizuálny výraz pre každú snímku.

 

Optimalizovaná pre dlhú životnosť:

Ilford multigrade 1L zaisťuje dlhú životnosť roztoku, čo Vám umožní maximalizovať vaše fotografické sessiony s minimálnym odpadom a zvýšenou efektívnosťou.

 

Ekologická voľba:

Ilford Multigrade 1L je vyrobený s ohľadom na životné prostredie. Tento eco-friendly produkt je ľahko degradovateľný a bezpečný pre vašu pracovňu aj pre prírodu.

 

Aplikácia a výsledky:

Použitie Ilford Multigrade 1L je jednoduché a priamočiare, či už ste začiatočník alebo profesionál. Stačí nasledovať priložené inštrukcie pre riedenie a môžete očakávať výnimočné výsledky.

Začnite svoju cestu k majstrovským čiernobielym fotografiám s Ilford multigrade a objavte novú úroveň kvality vo vašej fotografickej práci.

Detaily
Typ fotomateriálu Chémia
Charaktér Pozitívny
Obsah 1 l
Váha 1.00kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
22.90 €

Doporučené príslušenstvo