napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Emos

IP-600 eye

Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye
Emos IP-600 eye

Popis

Zabezpečujete dom, chatu, záhradu alebo firmu? Ak hľadáte bezdrôtovú bezpečnostnú smart kameru, odporúčame Emos IP-600 eye. Kamera je odolná voči vode a je vybavená silným solárnym panelom s akumulátormi s kapacitou 8 800 mAh. Kamera má vstavané LED diódy a snímač PIR, takže môže slúžiť aj ako reflektor a upozorniť na pohyb. S inteligentnou detekciou pohybu a zvuku dostanete upozornenie na mobil vždy keď senzory kamery zaznamenajú nezvyčajnú aktivitu.

Kamera IP-600 eye automaticky zaznamenáva videozáznamy a ukladá ich do cloudového úložiska alebo na micro SD kartu. Eliminuje falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel a zachytáva len osoby a ich tváre, čo šetrí energiu a predlžuje prevádzkový čas kamery. Môžete tiež nastaviť oblasť detekcie pohybu, aby sa zabránilo nežiadúcim upozorneniam.

 

ip kamera na dome

 

Smart kamera IP-600 EYE je odolná voči poveternostným podmienkam a zachytí kvalitný obraz v rozlíšením Full HD a zorným uhlom 110°. Vďaka infračervenému osvetleniu až do 9 metrov môže kamera snímať aj v úplnej tme. Možná je tiež obojsmerná komunikácia vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru, čo umožňuje videohovory priamo z mobilného telefónu.

 

Integrovaný solárny panel ju dokáže dlhodobo napájať. Kamera sa pripája k domácej sieti Wi-Fi a ovláda sa cez mobilnú aplikáciu EMOS GoSmart ktorá je dostupná pre Android aj Osx. Kamera je tiež kompatibilná s hlasovým ovládaním pomocou Amazon Alexa a Google Assistant. Dodáva sa so všetkými potrebnými inštalačnými materiálmi.

Detaily
Typ fotoaparátu Iné
Snímač CMOS 1/3,2"
Počet megapixelov 3 MPix
Objektív 110°
Podporované formáty jpg, mp4
Maximálne rozlíšenie videa Full HD 1920 × 1 080
Typ pamäťovej karty MicroSD max. 128GB
Rozmery 232mm x 145mm x 105mm
Váha 1.40kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
153.90 €

Doporučené príslušenstvo