napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Leica

Geovid 8x56 HD

Leica Geovid 8x56 HD
Leica Geovid 8x56 HD

Popis

Leica Geovid 8x56 HD poskytuje nekompromisnu opticku kvalitu. Svojími vlastnostami cieli na najnaročnejšiu klientelu a spĺňa všetky požiadavky moderného poľovníka. Svojou kompaktnostou a optickými vlastnosťami zanecháva ďalekohľady s podobnými parametrami daľeko za sebou. Pevné a ľahké telo z hliníka poskytuje účinnú ochranu optiky a skvelá ergonómia zabezpečuje dobré uchopenie. Ďalekohľad disponuje vynovenými funkciami verzie Geovid 42 mm, ale poskytuje výrazne lepšiu svetelnosť vďaka objektívu s priemerom 56 mm a zvýšenú priepustnosť svetla.

 

 

Presným diaľkomerom poskytuje spoľahlivé laserové meranie vzdialenosti pre všetky druhy použitia pri poľovačkách. Obrovskou výhodou tohto binokulára je jednoduché používanie. Nevyžaduje si žiadne programovanie a je pripravený na používanie ihneď po vybalení. Ak používate balistický zámerný kríž, na prvú strelu na väčšie vzdialenosti Vám stačí ekvivalentná horizontálna vzdialenosť. Získate ju hneď po zobrazení priamej vzdialenosti s ohľadom na uhol, teplotu a atmosférický tlak. 

Telo je naplnené dusíkom, čím zabraňuje zahmlievaniu šošoviek. Vodotesnosť je do 5m. Presné spracovanie, typické pre Leica tiež zaručuje, že LEICA GEOVID HD ostáva plne funkčná aj v tom najnevľúdnejšom počasí.

Detaily
Typ Binokulárny
Použitie Poľovnícky
Priblíženie 8 x
Priemer objektívu 50 mm
Zoom Nie
Dioptrická korekcia ± 4 dpt
Rozmery 153mm x 187mm x 90mm
Váha 1.70kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
2 360 €