ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 50mm f/1,2 S

Nikkor Z 50mm f/1,2 S
Nikkor Z 50mm f/1,2 S
Nikkor Z 50mm f/1,2 S

Popis

Nikkor Z 50mm f/1,2 S je profesionálny objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 50mm a svetelnosťou f/1,2. Prináša novú úroveň hĺbky a detailov klasickej ohniskovej vzdialenosti. Získate prvotriedne automatické zaostrovanie a výnimočnú tvorivú kontrolu. Vytvorte svoje najlepšie dielo spojením umenia s precíznosťou.

 

 

Svetelnosť f/1,2 vám otvára nové možnosti, keď je k dispozícii málo svetla. Ak snímate objekty v protisvetle, antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat znižujú reflexy a závoj na dosiahnutie úžasne čistých snímok. Tento plnoformátový mirrorless objektív zaostruje veľmi rýchlo, hladko a úplne ticho. Zaostrená oblasť bude vykreslená ostro, a to aj pri snímaní z krátkej vzdialenosti alebo s malou hĺbkou ostrosti.

 

portret s nikkor z 50mm f1,2

 

Ak svoje vízie realizujete prostredníctvom videa, tento 50mm objektív Vám poskytne kontrolu nad hĺbkou ostrosti. Od krátkych sekvencií po kampane, vaše zábery môžu mať silný filmový charakter. Zmena obrazového uhla pri zaostrovaní je prakticky nulová. Tichý a presný ovládací prstenec kladie prirodzenú mieru odporu. Môžete ho použiť na nastavenie clony, citlivosti ISO, korekciu expozície, alebo na manuálne zaostrovanie.

 

portret nikkor z

 

Tlačidlu Fn na objektíve môžete priradiť rôzne funkcie. Svižne ovládajte parametre snímania vrátane merania, zväčšenia zobrazenia, bracketingu a ďalších. Informačný displej zaisťuje, že Vám neunikne žiadny dôležitý detail. Umožňuje rýchlo a jednoducho skontrolovať clonu, zaostrenú vzdialenosť, citlivosť ISO a hĺbku ostrosti.

 

modelka nikkor z

 

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Portrét
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 1,2
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 82 mm
Rozmery 90mm x 150mm
Váha 1.09kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
2 399 €

Doporučené príslušenstvo