napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 24-70mm f/4 S

Nikkor Z 24-70mm f/4 S
Nikkor Z 24-70mm f/4 S
Nikkor Z 24-70mm f/4 S

Popis

Kompaktný zoom objektív ktorý Vám umožní vytvára skutočne plnoformátové snímky s úžasnými detailami. Ak požadujete všestrannosť na zvládnutie akejkoľvek fotografickej situácie, tento objektív s rozsahom 24-70mm a konštantnou svetelnosťou f/4 Vám ju poskytne. V každej snímke a videu získate viac detailov, väčšiu hĺbku a viac farieb. Ultraširoký bajonet radu Z od spoločnosti Nikon umožňuje objektívu zachytiť viac svetla. V kombinácii s krátkou vzdialenosťou medzi bajonetom a snímačom to znamená výrazné zníženie poklesu jasu v okrajových oblastiach snímky. Výsledkom je úžasná ostrosť od okraja po okraj v celom rozsahu zoomu.

 

panorama mesta

 

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je len 30cm v rámci celého rozsahu zoomu, čo Vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou od záberov z zblízka až po nekonečno. Konštantná svetelnosť objektívu f/4 zaručuje výnimočný výkon v slabom svetle. Dosiahnete maximálnu kvalitu snímok bez nutnosti nastaviť vysokú citlivosť ISO.

 

svadobná fotografia  detail zelenina

 

Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok aj v protisvetle. Asférické optické prvky zo skla ED zaručujú žiarivé farby a hlboký kontrast. Tento objektív využíva stabilizáciu obrazu vstavanú vo fotoaparáte, ktorá umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné. Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu. Vrúbkovaný ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Pri snímaní v režime automatického zaostrovania môžete ovládaciemu krúžku priradiť nastavenie korekcie expozície. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním môžete ovládací krúžok použiť na zaostrenie. Rovina zaostrenia sa posúva podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly krúžkom otáčate, čo umožňuje precíznu kontrolu nad zaostrením.

 

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Portrét, Šport
Ohnisko Zoom
Svetelnosť f 4
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 72 mm
Rozmery 78mm x 89mm
Váha 500g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
989 €

1 089 €

Doporučené príslušenstvo

Nikon Z 6II (telo)

Nikon Z 6II (telo)

1 799 €
2 199 €

-18%

Ušetri s Nikonom 400€
Nikon Z 7II (telo)

Nikon Z 7II (telo)

2 749 €
3 249 €

-15%

Ušetri s Nikonom 500€
Personalizované tričko Nikon Z8

Personalizované tričko Nikon Z8

18.90 €

ZADARMO pri nákupe akéhokoľvek tovaru zn. Nikon