ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 35mm f/1,8 S

Nikkor Z 35mm f/1,8 S
Nikkor Z 35mm f/1,8 S
Nikkor Z 35mm f/1,8 S
Nikkor Z 35mm f/1,8 S
Nikkor Z 35mm f/1,8 S
Nikkor Z 35mm f/1,8 S

Popis

Vytvárajte majstrovské diela pomocou plnoformátového objektívu Nikkor Z 35mm f/1,8 S. Jeho vynikajúci optický výkon znamená, že si môžete vychutnať obrazovú kvalitu, ktorá zatieni predchádzajúce objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Všestrannosť, ktorú tento objektív ponúka si zamilujete. Široký bajonet radu Z od spoločnosti Nikon umožňuje objektívu zachytiť viac svetla. Výsledkom sú úžasné detaily a vynikajúca rozlišovacia schopnosť ktorá umožňuje vernú reprodukciu každej fotografovanej scény.

 

zatisie

 

Dva optické prvky zo skla ED a tri asférické optické prvky zaručujú ostré a brilantné snímky s bohatými farbami a hlbokým kontrastom. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat zase znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok aj pri snímaní v protisvetle.

 

 

Multi-focusing systém objektívu Nikkor Z a viacero jednotiek automatického zaostrovania tomuto objektívu zaručujú dostatočnú rýchlosť na zachytenie okamihov. Automatické zaostrovanie je plynulé a prakticky bezhlučné, vďaka čomu je tento objektív ideálny aj na snímanie videosekvencií. Elektromagnetická clona objektívu zabezpečuje presnú expozíciu pri rýchlom sériovom snímaní.

 

zena za stolom

 

Tento objektív využíva stabilizáciu obrazu vstavanú vo fotoaparáte, ktorá umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné. Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu. Široký ovládací krúžok umožňuje presné a intuitívne používanie. Pri snímaní v režime automatického zaostrovania môžete ovládaciemu krúžku priradiť nastavenie korekcie expozície. Pri snímaní s manuálnym zaostrovaním môžete ovládací krúžok použiť na zaostrenie. Rovina zaostrenia sa posúva podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly krúžkom otáčate. To umožňuje precíznu kontrolu nad zaostrením a uľahčuje filmovanie. Váš fotoaparát Nikon Z a tento kompaktný objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 35mm je ako stvorený na snímanie dokumentárných fotografií.

 

ulica

 

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Astro, Šport, Krajina
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 1,8
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 62 mm
Rozmery 73mm x 86mm
Váha 370g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
929 €

Doporučené príslušenstvo

Nikon Z 9 (telo)

Nikon Z 9 (telo)

5 999 €
Personalizované tričko Nikon Z8

Personalizované tričko Nikon Z8

18.90 €

ZADARMO pri nákupe akéhokoľvek tovaru zn. Nikon
Nikon Z f telo

Nikon Z f telo

2 499 €

NOVINKA
Nikon Z f + Nikkor Z 40 SE

Nikon Z f + Nikkor Z 40 SE

2 749 €

NOVINKA