ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 24-50mm f/4-6,3

Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3
Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3
Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3
Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3
Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3

Popis

Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3

Tento všestranný a kompaktný zoom objektív poskytuje ostré snímky plné detailov. Či už fotografujete v interiéri alebo v exteriéri, s objektívom Nikkor Z 24-50mm dosiahnete úžasné snímky a videosekvencie.

 

panorama mesta

 

Rozmery tohto objektívu zmenia Váš pohľad na plnoformátové objektívy so zoomom. Je to najmenší a najľahší plnoformátový objektív so zoomom na trhu. Je ideálny na cesty a mechanizmus zasúvania bez tlačidiel je rýchly a ľahko použiteľný. Objektív vysuniete alebo zasuniete otočením prstenca. Portréty alebo prirodzené pouličné snímky? Neexistuje miesto, kde by ste s tak malým a tichým objektívom neboli vítaní. Vďaka úžasnej schopnosti bajonetu Nikon Z sústrediť svetlo sú fotografie a videosekvencie nádherne ostré a rovnomerne osvetlené v celom zábere. Pokročilé technológie minimalizujú skreslenie hrán, ktoré sa môžu vyskytnúť pri snímaní so širším ohniskom. Jeho obraz je veľkolepý. Tento objektív pokrýva jedny z najpoužívanejších ohniskových vzdialeností. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia je len 35cm. V kombinácii s plnoformátovým fotoaparátom Nikon Z získate stabilné videosekvencie, dokonca aj keď filmujete počas chôdze.

 

ovocie na stole

 

Prispôsobiteľný ovládací prstenec objektívu ponúka rýchly prístup ku kľúčovým nastaveniam fotoaparátu. Môžete ho použiť na ovládanie clony, korekciu expozície alebo nastavenie citlivosti ISO.

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Šport, Krajina, Portrét
Ohnisko Zoom
Svetelnosť f 4 - 6,3
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 52 mm
Rozmery 74mm x 51mm
Váha 195g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
469 €

Doporučené príslušenstvo