ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikon

Z6 + FTZ

Nikon Z6 + FTZ
Nikon Z6 + FTZ
Nikon Z6 + FTZ

Popis

Vďaka najširšiemu plnoformátovému bajonetu na svete dokáže fotoaparát Nikon Z6 zachytávať svetlo ako nikdy predtým.

 

Len 16 mm vzdialenosť medzi bajonetom a obrazovým snímačom znamená, že sa na snímač dostane viac svetla a to vyrazne prispeje k vyslednej kvalite fotografií. Vďaka výkonu plnoformátového snímača s rozlíšením 24,5 Mpx máte definíciu krásy vo vlastných rukách. Bleskový obrazový procesor EXPEED 6 poskytuje snímky s nízkym šumom a impozantným dynamickým rozsahom pri vysokých i nízkych hodnotách citlivosti ISO. Zachovajte ostrosť vďaka ultraširokému automatickému zaostrovaniu, ktoré pokrýva 90 % obrazového poľa. V kombinácii s neuveriteľným zaostrovacím výkonom objektívov s bajonetom Z. Systém automatického zaostrovania v okamihu zistí pohyb. Dokonca aj malé alebo rýchlo sa pohybujúce objekty sleduje s absolútnou presnosťou, pri akomkoľvek svetle.

 

 

Či už ide o statické snímky alebo videosekvencie s rozlíšením 4K, v rámci mimoriadne širokého rozsahu citlivosti na svetlo je kvalita snímok výnimočne čistá. Môžete zachytiť bohatú paletu odtieňov pri najjasnejšom slnečnom svetle. Päťosová optická stabilizácia obrazu (VR) priamo vo fotoaparáte kompenzuje účinky chvenia fotoaparátu v piatich smeroch. Počas zaznamenávania videosekvencií možno nastavovať rýchlosť automatického zaostrovania a citlivosť automatického zaostrovania so sledovaním. Neuveriteľný zaostrovací výkon objektívov s bajonetom Z od spoločnosti Nikon znižuje nežiaduce účinky zmeny uhla záberu pri zaostrovaní a posunu zaostrenia pri zmene priblíženia. Zaznamenávajte s vysokou 10-bitovou farebnou hĺbkou a získajte štyrikrát viac informácií ako pri štandardnom 8-bitovom zázname, čo vám poskytne maximálnu kvalitu snímok pre úpravy a grading. Vytvárajte časozberné videá s rozlíšením 4K.

Video natočené s Nikonom Z6:

 

 

Funkcia Active D-Lighting priamo vo fotoaparáte vyvažuje svetlé časti a tiene v scénach s vysokým kontrastom. Je ideálna pri záberoch, ktoré musia byť pripravené na odoslanie hneď po ich zaznamenaní. Odolné, avšak ľahké telo zo zliatiny horčíka a rozsiahle tesnenie proti vplyvom počasia sú vstupenkou tohto fotoaparátu kamkoľvek.

Detaily
Typ fotoaparátu Bezzrkadlovka
Snímač FULL FRAME
Počet megapixelov 24,5 MPix
Citlivosť ISO 100 - 51 200
Objektív Len telo + FTZ adaptér
Podporované formáty JPEG, RAW, MOV, MP4
Bezdrôtové technológie Wifi, Bluetooth, GPS
Maximálne rozlíšenie videa 4K UHD 2160/30p, časozber 8K
Typ pamäťovej karty XQD
Rozmery 134mm x 101mm x 68mm
Váha 675g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Vypredané

Cena s DPH:
1 749 €

Doporučené príslušenstvo