ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 24-200mm f/4-6,3 VR

Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR
Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR

Popis

Tento ľahký a kompaktný teleobjektív Nikkor Z 24-200 f/4-6,3 VR sa pohodlne zmestí aj do menších brašní a môže byť pre Vás ideálny spoločník na cesty za dostupnú cenu. Poskytne Vám snímky a videosekvencie s jemnými detailmi, živými farbami a hladkým bokehom. Zaostrovanie je tiché a rýchle. Vďaka VR stabilizácií v objektíve Vám vždy pomôže udržať každý jeden záber stabilný a super ostrý. Asférické optické prvky zo skiel ED zaručujú minimálne skreslenie v celom rozsahu zoomu, či už snímate širokouhlým ohniskom alebo teleobjektívom. Zámok zoomu aretuje zasunutý objektív na jednoduché prenášanie.

 

cestovatelský objektív nikkor z

 

Antireflexná vrstva ARNEO eliminuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších záberov. Bodové zdroje svetla, ako napr. pouličné lampy v noci, sú tak reprodukované verne. Objektív je dokonalé utesnený proti prachu a vlhkosti. Fotografujte a filmujte rozsiahle videosekvencie bez neželaných efektov chvenia. Stabilizácia obrazu vstavaná v objektíve umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 4,5 expozičného stupňa, než by bolo inak možné. Vďaka malej zaostrovacej vzdialenosti len 50cm pri 24mm ohnisku, máte pri snímaní zblízka úplnú kontrolu nad záberom. Automatické zaostrovanie je tiché a plynulé. Ovládanie clony zaisťuje prirodzenú zmenu expozície.

 

Objektív Nikkor Z 24-200 f4-6.3 pri práci

 

Zachyťte, vďaka pokročilej optickej konštrukcii s objektívom Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR nádherné plnoformátové video. Cestovateľské filmy nikdy nevyzerali tak dobre.

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Portrét, Šport, Krajina
Ohnisko Zoom
Svetelnosť f 4-6,3
Stabilizácia Áno
Priemer filtrového závitu 67 mm
Rozmery 77mm x 114mm
Váha 570g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
979 €

Doporučené príslušenstvo