napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Fujifilm

Instax mini 12 set box (biely)

Fujifilm Instax mini 12 set box (biely)
Fujifilm Instax mini 12 set box (biely)
Fujifilm Instax mini 12 set box (biely)

Popis

Štýlový fotoaparát na okamžitú tlač fotografie vás bude sprevádzať nielen na výletoch a festivaloch, ale zachytí aj každý jedinečný moment bežného dňa. INSTAX mini 12 je nástupcom modelu mini 11 s mierne upravenými krivkami a zaobleniami na tele fotoaparátu, čím sa dosiahla väčšia uhladenosť a plynulosť línií. K zásadným zmenám patrí "štartovanie" fotoaparátu, pri ktorom pôvodné tlačidlo nahradil prstenec okolo objektívu, ktorý v jednej polohe fotoaparát zapne a v ďalšej ho nastaví do režimu autoportrét - selfie.

 

 

Medzi nové funkcie patrí „korekcia paralaxy“ a „automatické ovládanie blesku“.Vďaka zrkadielku, umiestnenom pri objektíve, nie je problém nastaviť sa pekne do scény záberu pri autoportréte. Päť pastelových, farebných variantov osloví začínajúcich aj mladých fotografov a samozrejme aj veselých cestovateľov.

 

fotoaparát instax mini 12

 

Séria Instax Mini je už dlho populárnou voľbou, ktorá milovníkom fotografie sprostredkuje zábavu s okamžitou fotografiou. Vďaka svojmu hravému dizajnu, jednoduchému použitiu a dostupnej cene si získa každého.

 

 

Detaily
Typ fotoaparátu Instax
Snímač SUPER CCD
Objektív 35mm
Podporované formáty tlač fotiek 62 × 46 mm
Typ pamäťovej karty Film instax mini
Rozmery 104mm x 122mm x 67mm
Váha 306g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
109 €

115 €

Doporučené príslušenstvo