ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikon

D780 (telo)

Nikon D780 (telo)
Nikon D780 (telo)
Nikon D780 (telo)

Popis

Kúpiť osobne - navigovať do predajne

 

Nikon D780 Vám umožní všetko, čo očakávate od digitálnej jednookej zrkadlovky profesionálneho formátu. Čistý obraz, dlhú výdrž batérie, odolnú konštrukciu, široký rozsah citlivosti ISO. Privítajte novú úroveň flexibility. Vysoko presný AF systém pracuje s 273 bodmi na snímači a s funkciou detekcie očí. Pri snímaní cez hľadáčik môžete využiť výkonný AF systém s 51 bodmi, ktorý má schopnosti sledovania objektu na úrovni najvyšších modelov DSLR.

 

 

Chcete ukázať aj najmenší fragment pohybu? Použite režim živého náhľadu a môžete snímať fotografie v rozlíšení Full HD (2 MP) rýchlosťou až 120 sn./s. Alebo môžete zachytiť statické zábery 4K/UHD (8 MP) rýchlosťou až 30 sn./s. Vďaka rozsiahlemu utesneniu proti poveternostným vplyvom a pevnému telu zo zliatiny horčíka je model D780 pripravený do akéhokoľvek prostredia. Dva sloty na pamäťové karty umožňujú používať rýchle SD karty UHS-II, ktoré s ľahkosťou zvládajú vysoké rýchlosti snímania a udržujú vyrovnávaciu pamäť prázdnu.

 

 

Plnoformátový snímač CMOS s rozlíšením 24,5 Mpx a technológiou priameho osvetlenia fotodiód a obrazový procesor EXPEED 6 ponúkajú široký dynamický rozsah a čistý výkon v ultraširokom rozsahu citlivostí ISO. Rovnaký snímač RGB s rozlíšením 180 000 pixelov a pokročilý systém detekcie motívu ako pri modeli D850 poskytujú neuveriteľnú presnosť.

Detaily
Typ fotoaparátu Profesionálna zrkadlovka
Snímač FULL FRAME
Počet megapixelov 24,5 MPix
Citlivosť ISO 100 - 51 200
Objektív Bez objektívu
Podporované formáty JPEG, RAW, MOV, MP4
Bezdrôtové technológie Wifi, Bluetooth
Maximálne rozlíšenie videa 4K UHD 2160/30p
Typ pamäťovej karty SD, SDHC, SDXC
Rozmery 144mm x 116mm x 76mm
Váha 842g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
2 199 €

2 449 €

Doporučené príslušenstvo