napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Polaroid

Snap Instant

Polaroid Snap Instant
Polaroid Snap Instant
Polaroid Snap Instant

Popis

Polaroid prináša fotoaparát Snap Instant, ktorý disponuje najnovšiou technológiou tlače ZINK Zero Ink. Tá nepoužíva žiadny atrament, ale pokročilý kompozitný materiál fotopapiera a farbenie kryštálov pôsobením tepla. Výstupom sú kvalitné fotografie so sýtymi farbami ktoré nevyblednú.

 

Fotoaparát Polaroid SNAP má kompaktný dizajn a bol navrhnutý pre uspokojenie tých najnáročnejších potrieb fotografov. Fotoaparát kombinuje výhody digitálneho fotoaparátu a okamžitej tlače fotografií. Veľkosť vytlačenej snímky je: 76 x 50 mm. Vďaka kompaktným rozmerom sa fotoaparát zmestí do vrecka.

 

 

Snímky si vytlačíte behom okamihu. Jednoduché a intuitívne ovládanie hravo zvládnu aj deti či technicky menej zdatní jedinci. Skvelou vychytávkou je možnosť zložiť zadnú stranu fotografie, ktorá obsahuje samolepiacu vrstvu. Fotografiu si tak možete jednoducho nalepiť napríklad do knihy prianí, alebo albumu z rodinnej akcie, oslavy narodenín, svadby a pod. Fotoaparát obsahuje slot pre MicroSD kartu (max. 32 GB) čo umožnujé duplicitnú tlač a ukladanie fotografií na pamätové médium, či zdieľanie fotiek na sociálnych sieťach. 

Detaily
Typ fotoaparátu Instax
Snímač CMOS 1/3,2"
Počet megapixelov 10 MPix
Citlivosť ISO 800
Objektív 3,4 mm f/2,8
Podporované formáty tlač fotiek 76 x 50 mm
Typ pamäťovej karty MicroSD, Film Zink Premium
Rozmery 132mm x 92mm x 25mm
Váha 431g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
149 €