napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

70-200mm f/2.8E FL ED VR

Nikkor 70-200mm f/2.8E FL ED VR
Nikkor 70-200mm f/2.8E FL ED VR

Popis

Objektív AF-S NIKKOR 70-200 mm f/2.8E FL ED VR Vám umožní pracovať presnejšie, rýchlejšie a lepšie tak zachytávať ohromujúce snímky v tých najdrsnejších podmienkach. Najnovšia verzia tohto renomovaného objektívu bola skonštruovaná tak, aby Vám umožnila byť vždy o krok vpred. Objektív má vylepšené automatické zaostrovanie so sledovaním objektu a riadenie expozície v kombinácii s režimom stabilizácie obrazu. Úplne nová optická konštrukcia zaručuje špičkový výkon a antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon účinne znižuje reflexy a závoj. Vďaka použitiu fluoritového optického prvku je konštrukcia ľahká a odolná.

 

auto v piesku

 

Bez ohľadu na to čo snímate, tento objektív formátu FX môže posunúť vašu prácu na vyššiu úroveň. Rozsah ohniskovej vzdialenosti 70 – 200 mm (105 – 300 mm, keď objektív použijete s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX) využijete pri každodennom fotografovaní. Vysoká svetelnosť f/2.8 umožňuje výnimočný výkon aj pri slabom svetle a je použitelný po celom rozsahu zoomu. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť sa znížila na pôsobivú hodnotu 1,1 m. 
 

Udržte krok s akciou bez zníženia ostrosti. Stabilizácia obrazu minimalizuje účinky chvenia, vďaka čomu vám objektív umožňuje snímať s časmi uzávierky až o 4 kroky dlhšími ako pri snímaní bez použitia stabilizácie obrazu. Režim stabilizácie obrazu SPORT poskytuje stabilnejší obraz v hľadáčiku pri snímaní mimoriadne rýchlej akcie alebo objektov s nepravidelným pohybom. Tento objektív dokonca rozpozná, keď sa používa statív a režim stabilizácie obrazu sa podľa toho nastaví.

Jednotka lamiel clony s pohonným mechanizmom je integrovaná v tubuse objektívu, čo umožňuje plynulé a konzistentné ovládanie dokonca aj počas rýchleho sériového snímania. A ultrazvukový zaostrovací motor umožňuje ultrarýchle a ultratiché automatické zaostrovanie s možnosťou plynulého manuálneho doostrenia.

Konfigurovateľné tlačidlá na tubuse, ktoré boli prevzaté z profesionálnych teleobjektívov NIKKOR, uľahčujú zmenu funkcií pomocou palca. Polohy krúžku zoomu a zaostrovacieho krúžku sú v porovnaní s predchodcom tohto objektívu vymenené, aby bola manipulácia vyváženejšia. Krúžok zoomu sa teraz nachádza pri prednom okraji tubusu, priamo pod vašou rukou, vďaka čomu pri ovládaní zoomu ľahšie udržíte stabilný postoj. Vrúbkovaný gumený povrch krúžku zoomu tiež pomáha dosiahnuť pevné uchopenie a pri snímaní naslepo uľahčuje ovládanie zoomu. Objektív je navrhnutý tak, aby odola najvyšším nárokom profesionálneho používania.

Detaily
Bajonet Nikon F
Kategória Krajina, Šport
Ohnisko Zoom
Svetelnosť f 2,8
Stabilizácia Áno
Priemer filtrového závitu 77 mm
Rozmery 89mm x 203mm
Váha 1.43kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
2 299 €

2 499 €

Doporučené príslušenstvo