napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 135mm f/1.8 S Plena

Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena
Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena
Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena
Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena
Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena

Popis

Rozvíjajte svoju umeleckú výnimočnosť s objektívom pre dokonalý bokeh. Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena predstavuje prvotriedny stredný teleobjektív z radu Nikkor S s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, ktorý zaručuje bezchybný bokeh a rýchle automatické zaostrovanie. Tento objektív Vám dáva voľnosť experimentovať s kreativitou v každej situácii. Vitajte vo fascinujúcom svete dokonalosti.

 

 

Objektív Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena vytvára dokonale oblé kruhy bokehu, dokonca aj pri snímaní s clonou f/1,8. Bokeh neobsahuje žiadne deformity v podobe sústredných kruhov či tzv. mačacích očí, a rovnako nie je potrebné robiť si starosti s farebnými aberáciami a vinetáciou. Bodové svetelné zdroje sa trblietajú ako okrúhle body a potom sa rozplynú do hladko odstupňovaného bokehu, v rámci ktorého si zachovávajú svoj kruhový tvar aj v najvzdialenejších rohoch záberu. Plena posúva optickú dokonalosť radu Nikkor S do nových výšin v ktorých sa mu nic nepribližuje.

 

fotografia objektivom nikkor z 135 plena

 

Vďaka rovnováhe medzi precíznosťou a bokehom vytvoríte snímky s bezkonkurenčným umeleckým charakterom a hĺbkou. Snímky sú vykreslené s úžasnou ostrosťou, farbami a kontrastom, až máte pocit, že sa ich môžete dotknúť. Hviezdy a svetlá miest vyzerajú ako dokonale okrúhle svetelné kruhy bez sagitálnej kómy a závoja. Objektív Nikkor Z 135mm f/1.8 S Plena zvláda rozptyl svetla s mimoriadnou jemnosťou a potláča reflexy. 

 

Slečna na lúke nikkor z 135mm

 

Vďaka dvom skupinám prvkov objektívu pohybujúcim sa v presnej synchronizácii objektív Plena rýchlo zaostrí aj pri plne otvorenej clone a extrémne malej hĺbke ostrosti. 

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Portrét
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 1,8
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 82 mm
Rozmery 98mm x 140mm
Váha 995g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
2 799 €

2 999 €

Doporučené príslušenstvo

Personalizované tričko Nikon Z8

Personalizované tričko Nikon Z8

18.90 €

ZADARMO pri nákupe akéhokoľvek tovaru zn. Nikon