napájanie
batohy
príslušenstvo
filtre
objektívy
fotoaparáty
ďalekohľady
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z 400mm f/4.5 VR S

Nikkor Z 400mm f/4.5 VR S
Nikkor Z 400mm f/4.5 VR S
Nikkor Z 400mm f/4.5 VR S
Nikkor Z 400mm f/4.5 VR S

Popis

Mimoriadne ľahký a kompaktný superteleobjektív, s ktorým už nikdy nepremeškate dokonalý záber. Vďaka dlhému dosahu až 400mm a pohodlnej manipulácii Vás objektív Nikkor Z 400 mm f/4.5 VR S nebude brzdiť a dostanete sa vždy tam, kam potrebujete. Od divokej prírody po šport, od rýchlej akcie po vzdialené portréty. Objektív Nikkor Z 400 mm f/4.5 VR S Vám poskytne výhody superteleobjektívu s úchvatnou obrazovou kvalitou.

 

lasica

 

Objektív NIKKOR Z 400mm f/4.5 VR S je kompatibilný s ľahkými 1,4x a 2x telekonvertormi radu Z. Predĺžte svoj dosah na 560mm alebo 800mm s rovnako vynikajúcim rozlíšením a len malým nárastom hmotnosti či dĺžky. Objektív Vám poskytné vynikajúci bokeh, farby, čistotu a kontrast. Automatické zaostrovanie je rýchle, presné a výnimočne tiché. Toto je objektív radu S, ktorý dokonale zapadne do vašej kreatívnej vízie. Zmrazte rýchlu akciu a izolujte objekty od rušného pozadia, snímky zostanú ostré aj pri fotení s úplne otvorenou clonou.

 

auto v pohybe

 

Snímanie z ruky nebolo nikdy také stabilné. Vďaka výkonnej optickej stabilizácii obrazu vstavanej v objektíve získate výhodu až 5,5 EV. Pri použití s fotoaparátom Z9 funkcia Synchro VR skombinuje systémy optickej stabilizácie vstavané v objektíve a vo fotoaparáte, aby ste získali korekciu až o 6,0 EV. Optická konštrukcia sa pýši antireflexnými vrstvami Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon, ktoré eliminujú reflexy a závoj spôsobené svetlom šikmo vnikajúcim do objektívu. Sklá Super ED a SR udržiavajú farebnú vadu pod kontrolou od stredu obrazu až k jeho okrajom.

 

líška

 

Či snímate statické snímky alebo videosekvencie, dokonale vyvážený objektív Nikkor Z 400 mm f/4.5 VR S je navrhnutý tak, aby Vám priniesol komfortný a príjemný zážitok. Intuitívne rozloženie ovládacích prvkov a hmatové detaily na tlačidlách, prstencoch a prepínačoch Vám umožnia ovládať objektív bez nutnosti spustiť zrak z hľadáčika.

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Krajina, Šport, Portrét, Astro
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f/4,5
Stabilizácia Áno
Priemer filtrového závitu 95 mm
Rozmery 104mm x 235mm
Váha 1.24kg
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
3 399 €

3 699 €

Doporučené príslušenstvo

Nikon Z7 II telo

Nikon Z7 II telo

2 749 €
3 249 €

-15%

Ušetri s Nikonom 500€
Nikon Z9 telo

Nikon Z9 telo

5 999 €
Personalizované tričko Nikon Z8

Personalizované tričko Nikon Z8

18.90 €

ZADARMO pri nákupe akéhokoľvek tovaru zn. Nikon