ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Nikkor

Z MC 50 mm f/2,8

Nikkor Z MC 50 mm f/2,8
Nikkor Z MC 50 mm f/2,8
Nikkor Z MC 50 mm f/2,8
Nikkor Z MC 50 mm f/2,8
Nikkor Z MC 50 mm f/2,8

Popis

Nikkor Z MC 50 mm f/2,8 je štandardný svetelný Micro objektív. Nádherné portréty, brilantné pouličné snímky. Tento kompaktný a ľahký objektív Micro radu Z objaví krásu aj v tých najbežnejších objektoch. Môžete snímať skutočné makrosnímky, pri ktorých sú aj malé objekty a detaily zobrazené v životnej veľkosti 1:1, alebo ho môžete použiť na každodenné fotografovanie.

 

makro

 

Tento objektív pre systém mirrorless umožňuje snímať mimoriadne ostré zábery aj pri vzdialenosti iba pár centimetrov od objektu. Vynikajúca optika a clona f/2,8 s 9 okrúhlymi lamelami vykreslia Váš objekt ostro na hladko rozostrenom pozadí.

 

 

Vďaka najkratšej zaostriteľnej vzdialenosti iba 5 cm môžete dosiahnuť dokonalé zaostrenie. Vďaka kompaktnej konštrukcii je ideálnym objektívom na bežné nosenie, zatiaľ čo jeho nízka hmotnosť uľahčuje prácu. Od lákavých fotografií jedla až po špičkové snímky kvetov. Tento objektív Vám umožňuje ponoriť sa do makrofotografie alebo natáčať každodenné videoklipy.

 

 

Pomocou ovládacieho prstenca môžete nastavovať clonu, citlivosť ISO a ďalšie parametre a objektív umožňuje okamžite prepínať medzi manuálnym a automatickým zaostrovaním. Takmer nehlučné zaostrovanie nevyplaší hmyz ani malé zvieratá.

Detaily
Bajonet Nikon Z (mirrorless)
Kategória Portrét, Krajina, Makro
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 2,8
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 46 mm
Rozmery 75mm x 66mm
Váha 260g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Skladom

Cena s DPH:
709 €

Doporučené príslušenstvo