ďalekohľady
fotoaparáty
objektívy
filtre
batohy
príslušenstvo
napájanie
statívy
blesky
rámy
fotoalbumy
klasika
fotomateriál
x

Olympus

M.zuiko ED 30mm f/3.5 macro

Olympus M.zuiko ED 30mm f/3.5 macro
Olympus M.zuiko ED 30mm f/3.5 macro

Popis

Olympus M.zuiko ED 30mm f/3.5 macro je špičkový makro objektív so zväčšením 1,25x navrhnutý pre použitie s fotoaparátmi vybavenými bajonetom Micro 4/3 (Olympus PEN / OM-D a Panasonic DMC-G / DMC-GH / DMC-GX / DMC-GF / DMC-GM). Objektív Vám ponúkne vynímočnú obrazovou kvalitou. Ponúka 30mm ohnisko, ktoré zodpovedá po prepočte na 35mm formát klasickej ohniskovej vzdialeností makro objektívov.

 

makro včela

 

Tento výborný objektív sa hodí aj pre. portrétnu fotografiu. Objektív je zaradený do rady Premium, ktorá kladie dôraz na mimoriadnu obrazovú kvalitu. Obrazová kvalita objektívu sa opiera o špičkovú optickú sústavu pozostávajúcu zo 7-mych optických členov zoradených do 6-tich optických skupín. Pre korekciu skreslenia využíva objektív jednu obojstrannú asférickú šošovku a jednu štandardnú asférickú šošovku pre dokonalé vykorigovanie optického skreslenia obrazu. Pre korekciu chromatickej aberácie a výborný prenos kontrastu objektív využíva jednu šošovku z nízko rozptylového ED skla.

 

 

Predné a zadné šošovky objektívu sú vybavené špičkovými antireflexnými vrstvami Z Coating Nano, ktoré účinne redukujú odlesky a farebné závoje. Zaostrovacia skupina šošoviek sa pohybuje vo vnútri tubusu objektívu (inter focus) a je vyrobená ako tzv. plávajúca – čo umožňuje dokonalé zaostrenie aj pri fotografovaní na minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť – 9,5cm. Objektív ostrí mimoriadne presne, rýchlo a takmer bezhlučne. 7 lamelová vykrajovaná clona s kruhovým otvorom umožňuje dokonalé rozostrenie pozadia do nádherného bookehu.

Detaily
Bajonet Olympus M. Zuiko D.
Kategória Makro
Ohnisko Pevné
Svetelnosť f 3,5
Stabilizácia Nie
Priemer filtrového závitu 52 mm
Rozmery 57mm x 60mm
Váha 129g
Naše hodnotenie
Zdieľať produkt na facebooku

Poslať produkt známemu e-mailom
Dostupnosť: Vypredané

Cena s DPH:
229 €

299 €

Doporučené príslušenstvo